Küçük teknoloji haberleri siteleri Hakkında Gerçekler Bilinen.

Içtimai medyanın kapatılması kelime konusu değil. İletişim Başkanı Fahrettin Altun ise mevzuyla müteallik: 'Reisicumhurmızın yaklaşımını memnuiyetçı bir patron şeklinde sunma çabası beyhude' açıklamasında bulunmuş oldu.

Technorati, blogcuların ve teknoloji blog sahiplerinin web sitelerinde daha aşkın görüş almalarına yardımcı olan ve birhayli nitelikli teknoloji rehberi ve haberi sağlayıcı genel ağ dünyasında kullanışlı ve en pop teknoloji web sitesidir. Bunun haricinde android, apple, gadget’lar ile müntesip rehberleri bile kapsıyor.

C4'ün en çok bağ gkalıntı taliı ise arabanın elektrikli oluşunun kanatı rabıta süt ve dizel alternatifleri de arabada mevcut.

Kendi videolarına düzmece botlardan like evetğdırırken rakip Youtuberların videolarına da dislike atıyorlar. Bu şekilde Youtube algoritmasına gereğince kendi videoları ön plana çıkarken rakipleri dislike skorsı etkili olduğu midein önerilmiyor. Şu an siz de on saniyelik bir Google araması ile ancak 50 dolara binlerce dislike kırmızııp Youtube'ta istediğiniz videoya atabilirsiniz.

Girişim fikri olan ya da start-up kurmuş kıraylere bir payanda bile QNB Finansbank'fecir geldi. QNB Finansbank kurduğu QNBEYOND Ventures ile methalimlere 15 milyon dolar envestisman yapacak.

Son dakika Teknoloji haberlerini buradan kovuşturma edebilirsiniz. En son teknoloji haberleri anında burada.

üste, farklı türdeki temizıllı telefonları ve tabletleri de bileğerlendirir. En bol şey, şayet android ile aranız iyiyse, o çağ bu web sitesi aynı zamanda android ile ilgili haberleri yayınlar ve web sitesinde çeşitli rehberler taraf hileır.

En teceddütçi teknoloji ve hile şirketlerinden ve onların arkasındaki inanılmaz insanlardan her şeyi körükleyen paraya, teknoloji devriminin inceliklı kapsamına bileğinmektedirler.

Geçen yıla nazaran yüzdelik 9’luk bir çoğalışla bellik değerini hızla yükselten HUAWEI bu sene 45. tam dünya alıyor.

ABD Havacılık ve Mekân Ajansı (NASA), Mars'a göndermeyi planladığı gezginci keşif aracı Perseverance'ın uzaya fırlatılmasını yeni baştan erteledi. Türkçe 'azim' valörına gelen Perseverance ayyaşif aracının ismini 13 devamı yaşındaki Alex Mather vermişti.

Libya’da sakil bir bozgun kayran Birleşik Fellah Emirlikleri bu posta rotasını hayalî aleme çevirdi ve web tabanlı bir oyunda Türkiye’yi uğraştırma ika duhulimi başlangıçlattı.

Vekillik koordinasyonunda iş birliği üretimlarınca planlı hayalî ticaret heyeti faaliyetlerine müteallik giderler yüzdelik 50 ve faaliyet başına 50 bin dolara derece desteklenecek.

Tahminî ticaret heyetleri ve mevhum fuarlara katılım sinein iş dünyamızı simgeleme fail çatı örgütlerin yapacakları masraflar ve sanal fuar organizasyonları giderleri bile yüzde 50 tartıında desteklenecek. Vekâlet olarak firmalarımızın yeni tecim dinamiklerine uyumlu olarak, dijitalleşme vetirelerinden en hayırlı şekilde faydalanmalarını sağlamaya ve emlak dışı pazarlara giriş faaliyetlerine bindi olmaya devam edeceğiz."

Dünyanın en uzun şimşzeyil rekorları sabitleme edildi Güneş sisteminin reel baskı merkezi sabitleme edildi Böceklerin bağırsaklarında mikroplastikler tespit edildi Maskeleri virüslerden arındıran yeni bir politika geliştirildi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *